taşınmak ne kadara mal olur

Taşınmak Ne Kadara Mal Olur

Taşınma giderleri için her ev de aynı fiyatların çıkması mümkün değildir. Yazımızda Taşınma ne kadara mal olur ile ilgili ip uçları vermeye çalışalım . Eğer Adana evden eve nakliyat için bir taşıma fiyatı hesaplayacak olursak maliyet hesaplamaya buradan başlayalım.

Taşıma ne kadar mal olur 1+1 , 2+1 ,3+1  gibi   evlerin durumuna bağlıdır. Aynı zamanda taşıma mesafesi eski ev ve yeni evin kat yüksekliği de fiyatları etkiler. Yüksek katlarda Adana asansörlü taşımacılık yapılacağı için maliyetler artar.

2+1 Taşıma Ne Kadara Mal Olur Örnek

2+1 Ev taşıma maliyeti örneğin ;  eski ev 2. kata üzeri ve yeni evde yine 2. kat üzeri olduğunu varsayalım. Bu durumda her iki ev içinde asansör kullanılması zorunludur.  2+1 asansörlü şehir içi taşınmak size ortalama 1400 ₺ mal olur.

Ancak burada yine şu hususu belirtmeliyiz ki ; eğer eski ev ve yeni ev bulunduğu katlar 10. kat üzeri ise taşınma maliyetleri 2 katına kadar çıkabilir. Asansör giderleri ve risk artacağından fiyatlar da bununla orantılı olarak artış gösterir.

3+1 Taşınma Ne Kadara Mal olur ?

Biz Adana evden eve firması olduğumuz için bulunduğumuz illerden örnek verdiğimizi unutmayınız. 3+1 Ev taşıma maliyeti asansör kullanılırsa 1500 – 2000 ₺ arası eşya çokluğuna göre değişir. Örnek ; eski ev 5. kata ve yeni ev 8. kat olduğunda çift taraf asansörlü taşıma yapılır. 3+1 ev eşyası kamyonun neredeyse tamamını kaplar. Bunun maliyeti ise 1500 ₺ dir.

4+1 Taşınma Ne Kadara Mal Olur ?

Verdiğimiz fiyat örnekleri şehir içi için geçerlidir. Adana şehirler arası fiyatları için bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz. Buna göre 4+1 şehir içi evden eve nakliyat fiyatları eski ve yeni evde asansör kullanılacak ise 1750 ₺ den başlar ve 3000 ₺ kadar eşyanın durumuna göre değişir.

Evden eve nakliyat fiyatlarının pahalı olduğunu düşünen müşterilerimizin bilmesi gereken giderler şunlardır. Bugün işçilik,yakıt ve asansör giderleri alınan fiyatın neredeyse 3 de 2 lik bölümüdür. Bakınız ;

  • Bir İşçi Ücreti 150 ₺
  • 4 işçi Ücreti 600 ₺
  • Asansör Giderleri 400 ₺
  • Yakıt Giderleri 150-200 şehir içi
  • Paketleme Malzemeleri ( Bant ,Streç vs ? )

Bu giderleri göz önüne alarak taşıma ne kadara mal olabilecek konusunda tahminde bulunmak zor değildir. Bu saydıklarımız dan hariç firmaların vergi,sigorta gibi giderleri de göz önünde bulundurulur. Detaylı şekilde bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.