Sarıçam Eşya Depolama

Günümüz şartlarında pek çok nedenle ihtiyaç duyulan hizmet sektörü işlemleri, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve daha rahat etmelerini sağlayan birçok hizmeti sunan bir iş grubudur. Bu sektörlerden en çok ihtiyaç duyulanlardan biri olan nakliyat sektörü ise, sunduğu pek çok hizmetle insanlara en çok destek olan firmalardır.

Sarıçam Eşya Depolama Firmaları
Sarıçam Eşya Depolama

Nakliyat firmaları evden eve taşınma, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, yük taşıma ve eşya depolama gibi pek çok hizmeti bir arada sunar. Ancak bu sektörde işini amatörce yapan birçok firmayla karşılaşmak da mümkün olduğu için, eşyalarınızın güvenliği adına kaliteli firmalarla çalışmanız önemli bir noktadır. Sarıçam eşya depolama firmamızla yıllardır bu sektörde sizlere pek çok hizmet sunduk ve en kaliteli şekilde bu işe devam ediyoruz.

Sarıçam Eşya Depolama Firması

Nakliyat firmalarının en önemli hizmetlerinden biri olan eşya depolama hizmeti, her insanın başına gelebilecek ihtiyaçlardan biridir. Sarıçam eşya depolama firmamız bu konuda uzman çalışanları ile birlikte her zaman olduğu gibi, eşya depolama konusunda da sizlere en güvenilir hizmeti sunuyor.

Eşyaların belli bir süre boyunca depolarda saklanması ve ardından size tekrar teslimi gibi süreçleri içeren depolama işi, detay ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu süreci doğru yönetmek alanında eğitimli ve tecrübeli çalışanlarla mümkün olmaktadır.

Eşya depolama için pek çok sebep vardır. Adana gibi büyük bir ilde yaşamak herkesin hayallerinden biri olsa da pek çok handikabı da içinde barındırır. Bu şehirde ev sahibi olmak kolay bir şey olmadığı için, insanların çoğunluğu kiralık evlerde oturarak hayatlarına devam ediyorlar.

Gelir durumlarına göre pek çok muhitte oturan insanlar, kentsel dönüşüm adıyla herhangi bir yıkım söz konusu olduğunda yeniden ev bulana kadar, ya da ev sahipleri evleri yeniden yapılana kadar eşyalarının güvenliğini sağlamak zorunda kalıyorlar. Bu süreçte Sarıçam eşya depolama firmamız olarak yanınızda oluyor, sizler için eşyalarınızı uygun şartlarda muhafaza ediyoruz.

Sarıçam Ev Depolama Süreci

Hem iş hayatının hem de okul hayatının yürütülebildiği, Türkiye’nin en kalabalık illerindedir. Kentleşmenin en yoğun şekilde görüldüğü il olması da bu nedenlerden dolayı tesadüf değildir. Çalışmak için ya da eğitim için bu şehre gelen pek çok insana 1+1 ev zenginliği sunması ve devamlı taşınma ihtiyaçlarını da içinde barındırması ile Adana’da depolama ve nakliyat işleri oldukça fazla rağbet görür.

Taşınma sürecinde ani bir kararla ev değiştirmeniz ve eşyanızın eve sığmaması, ev bulamadığınız durumlarda eşyalarınızın ortada kalması ya da atanma gibi bir durumda işe başlayıp henüz yerleşme fırsatı bulamadığınızda yine eşyalarınız için firmamız olarak saklanma ve korunma temini sağlıyoruz.

Sizin için değerli olan eşyalarınız aynı şekilde bizler için de değerlidir ve Sarıçam eşya depolama firması olarak bu süreçlerde eşyalarınıza gözümüz gibi bakarak, sizlerin üstünden bu yükü alıyoruz.

Sarıçam Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Herhangi bir sebeple, beklendik ya da beklenmedik bir şekilde ofis ve iş yerlerinizi kapatmanız gerektiğinde, pek çok hayallerle aldığınız ofis mobilyalarınız ve eşyalarınız ortada kalmaktadır. Bu süreçte eşyalarınızı yeni bir ofis sahibi olana kadar sizler için depoluyoruz.

Evlilik sürecine adım atan çiftlerin ise en büyük problemlerinden biri olan, alınan eşyaları koyacak ve saklayacak bir yer olmaması sorununu da sizler için üstlenerek, uygun şartlarda hizmet veren depolarımızda istediğiniz güne kadar saklıyoruz.

Sarıçam Eşya Depolama Hizmeti Aşamaları

Eşya depolama ihtiyacını planlı ya da plansız olarak yaşamak zorunda kaldığınız anda hem uygun hem de güvenilir bir firma aramaya başlarsınız. Bu süreçte karşınıza ilk çıkacak Sarıçam eşya depolama firmalardan biri olmamız ise kaçınılmaz olacaktır.

Sarıçam eşya depolama firması olarak yılların bizlere kattığı tecrübe ve birikimler sayesinde pek çok referans sağladık ve sizlerin memnuniyetleri ile bu seviyelere ulaştık. Firmamızı keşfetmenizin ardından, eşya depolama işlemi için bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren planlama sürecini başlatarak, sizler için bir yükü daha ortadan kaldırırız.

1) Eksper Hizmeti

Sarıçam eşya depolama firmamızla anlaşmanızın hemen ardından, talep ettiğiniz gün ve saatte ev ya da ofisinize, alanında uzman eksperimizi göndererek depolanmasını istediğiniz eşyaların analizini sağlıyoruz. Eksperimiz bu hizmette eşyaların sayısını, de monte yapılması gereken eşya miktarını, kullanılması gereken nakliyat kamyonu boyutlarını ve depo alanı boyutunu belirleyerek, bir rapor hazırlar.

Sarıçam Eşya Depolama
Sarıçam Eşya Depolama Hizmeti

Bu işlemin ardından sizlerle sigorta ve sözleşme evraklarını hazırlar ve eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlar. Son olarak her bir eşyanın birim başına listelemesini yapar ve birer nüsha olacak şekilde hem size hem de firmamıza iletir.

Eksper hizmetimiz sayesinde depolama günü yaşanacak herhangi bir kargaşa ve aksaklığın önüne geçerek, planlama yapılması sağlanmış olur. Farklı boyutlardaki araçlarımızdan uygun olanını seçerek, taşınma günü geldiğinde sığmama sorunu gibi bir sorunla sizleri mağdur etmemek de bizler için önemlidir.

2) Eşyaların Depoya Taşınması

Belirlediğimiz gün ve saatte, alanında profesyonel firma çalışanlarımız istediğiniz yere gelerek eşyalarınızın hazırlanması sürecini başlatır. Birkaç gruba bölünerek işlerin hem hızlı hem de daha rahat yapılmasını sağlarlar. Bir grup de monte işlemlerini yaparken, diğer bir grup da ambalaj ve paket işlemlerini yürütür. Paket işlemi en çok dikkat edilmesi gereken adımlardan biridir.

Eşyalarınızın uzun süre saklanması gerektiği durumlarda, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli korunma önlemlerinin alınmış olması gerekir. Diğer bir grup ise paketlenmiş kolilerinizi nakliyat aracına taşır ve istifler.

3) Depolama Süreci

Eşyalarınızın depoya gelmesi ile beraber, hazırlanmış listeler üzerinden tekrar bir sayım yapılır ve eksik bir girdi olmaması için son kontrol sağlanır. Paket ya da kolilerin herhangi bir zarar görmüş olabilme ihtimaline karşın son kontroller sağlanır, bir zedelenme varsa tekrar paketlenerek en korunaklı halde depo alanlarına konulur. Depolama işleminin bitiminin ardından depo kilitlenir ve anahtar size teslim edilir.

4) Depolama Alanı Şartları ve Güvenliği

Depolarımız ferah ve yüksek tavanlı alanlardır. Sarıçam eşya depolama birimi olarak ilkemiz eşyalarınızın ilk gün ki halini koruması olduğu için, havalandırma ve ilaçlama uygulamalarına özellikle dikkat ederiz. Herhangi bir böcek ya da toz gibi olumsuzluklara karşı devamlı kontroller sağlar, gerekli tedbirleri alırız. Depo alanlarımız 7/24 özel sensörlü güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için kurduğumuz bu sistemle, herhangi bir hırsızlık durumu için önlemlerimizi alırız. Bunun dışında beklenmedik bir yangın, doğal afet ya da saldırı gibi durumlar için de eşyalarınız firmamız tarafından sigortalıdır, sigorta uygulaması böyle durumlarda sizlerin mağduriyetini engelleyen bir prosedürdür. Adana evden eve nakliye firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.