istanbul adana nakliyat

İstanbul Adana Nakliyat

Şehirlerarası İstanbul Adana nakliyat işini yapan firmaları araştırırken dikkat edilmesi gereken ilk konu firmanın tecrübesidir. Sektörde kendini ispatlamış firmamızla, iş yapmanız sonucundan memnun kalacağınız işler ortaya çıkarır. İstanbul Adana arası nakliye işlerimizde, müşterilerimizin akıllarındaki tüm soruları, bu yazımızla cevaplamak ve önemli hususlar konusunda sizleri bilgilendirmek amacındayız.

İstanbul Adana nakliye firmaları arasında en önde bulunuyor olmamızın sebebi, işimizi müşteri memnuniyeti odaklı yapmak gayretimizdir. Firmamızda çalışan tüm ekip arkadaşlarımız, işlerinde son derece hassas ve hataya yer olmayacak şekilde çalışmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan tüm işlerimiz yaptığımız işi daha değerli ve anlamlı kılmaktadır.

İstanbul’dan Adana’ya Nakliye Kaç Gün Sürer?

İstanbul Adana Evden Eve nakliyat süresi müşterilerimizin en çok merak ettiği konular arasındadır. Ev Taşıma   süresi, yol süresi gibi tüm süreci göz önünde bulundurmak istediğimizde en erken 2 günde mümkündür. İstanbul’un hangi ilçesi ve Adana’nın merkez veya ilçelerine göre tüm şartlar göz önünde bulundurulduğunda bu süre değişim gösterebilir.

İstanbul Adana taşımacılık olarak, uzun mesafeye sahip şehirlerimizdir. Eşyaların darbe ve hasar almadan en doğru paketlemeyle araç içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde doğru paketleme kadar, araç içine doğru yerleştirmek de önemli hususlar arasındadır. Amacımız bize güvenip teslim ettiğiniz eşyalarınızı en erken sürede ve en güvenli şekilde ulaştırmaktır. Ayrıca Ankara evden eve nakliyat içinde Ankara Adana arası nakliye hizmeti veriyoruz.

Adana İstanbul Arası Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

İstanbul Adana nakliyat işlemlerinde fiyat belirtilirken, en birincil konu yol mesafesidir. İstanbul Adana ağır taşıtlara göre yol süresi ortama 18 saati bulabilmektedir. Şehirlerarası ulaşımı sağlanacak adreslerin, şehir merkezi veya ilçe olması nakliye süresinde etkilidir. Sürenin uzaması fiyat farkı yaratacak bir konudur. Belirtilen zaman zarfında teslimat en dikkat ettiğimiz konudur.

Eşya paketleme konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz güvenli paketlemeyi kısa sürede gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kendilerini paketlemek istediklerini belirtmeleri durumunda, sadece ulaşım konusunda hizmet fiyatı sunmaktayız. Fakat böyle bir durum oluştuğunda firmamız yanlış paketleme sonucu oluşabilecek zararı karşılamamaktadır.

İstanbul Adana kamyon nakliye fiyatları belirlemede ikinci önemli konu ise eşyanın miktarıdır. Taşınacak eşyaların miktarı, kullanılması gereken paketleme malzemesi ve paketleme hizmet süresi ücret belirlemede göz önünde bulundurulması gereken hususlardır. Bu sebeple standart fiyat belirtiminden önce iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp, tüm detayları bilerek fiyat belirtmemiz en sağlıklı bilgiyi elde etmenizi sağlayacaktır. Bakınız Ayrıca Diyarbakır Şehirler arası nakliyat içinde hizmetimiz vardır.

Şehirlerarası İstanbul Adana Taşımacılık Hizmetlerimiz Nelerdir?

İlden ile İstanbul Adana nakliyat hizmetlerimizi sunmada gerekli belgelere sahip bulunmaktayız. Araçlarımızın bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılmakta ve tüm nakliye çalışanlarımız gerekli resmi belgelere sahip bulunmaktadırlar. Şehirlerarası taşımacılıkta talep edilmesi durumunda müşterilerimize asansör hizmeti de ayrıca sunmaktayız.

Kaliteli hizmet etmek ve oluşabilecek tüm zararlarda müşterilerimizin yanında olduğumuzu nakliyat sözleşmesi oluşturarak teminat altına almaktayız. Böylelikle eşya paketlemeden taşınma ve teslimat aşamalarına kadar tüm süreç boyunca sigortalanmış hizmet vermekteyiz. Profesyonelce işimizi tamamlamamız gerektiğinin bilincinde hareket ederek yazılı sözleşme ile bunu kanıtlamaktayız.

İstanbul Adana nakliyat öncesi eşyaların monte ve demonte edilme işi, uzman ekibimizdeki marangoz çalışanımız tarafından güvenli şekilde sağlanmaktadır. Klima veya ısıtma sistemleri gibi eşyaların sökülme ve monte edilmesinde teknisyen hizmeti talebe göre çağrılmaktadır. Böyle bir durumda teknisyen ücretini, nakliye hizmetimizin dışında size bildirmekteyiz. Tavsiyemiz elektrikli eşyalarınızın garanti kapsamında bulunması ve kendi servis firması tarafından monte edilmesidir.

Uzman çalışan kadromuza ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşleri göz önünde bulundurarak şehir içi ve şehirlerarası hizmette en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmakta olduğumuzu biliyoruz. İstanbul Adana nakliyat işlerinizi bize teslim etmeniz durumunda, bizi daha yakından tanıyacak ve sözlerimizin altını dolduracak nitelikte olduğumuzu görebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.