Adana ve Ülke çapında verdiğimiz ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz. Yıllardan beri kendimiz geliştirmiş ve müşterilerin yüzlerini güldürdüğümüz için bize mutluyuz. Bu durum ayrıca firmamıza çalışma azmi de veriyor. Aranan bir Adana evden eve nakliyat firması olmak bizim için son derece önemli. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Firmamızın asli ve tek işi ev ve ofis taşımacılığıdır. Küçük nakliye işlerini de yapıyoruz. Küçük bir araç filomuz mevcut. Sizlerin parça taşıma ve ufak tefek taşıma işlerine cevap verebilmek için bünyemizde araçlarımız mevcuttur.

Şahin Ekspres Adana'nın yerel taşıma firmasıdır. Ofisimiz Alparslan Türkeş bulvarında dır. Ayrıca Temizlik şirketi bölümümüzde mevcuttur. Firmamız bünyesinde 5 araç ve bir eşya taşıma asansörü mevcuttur. Müşterilerimizi ofisimizde ağırlar ve anlaşma ,sözleşme gibi tüm evrakları eksiksiz yaparız. Adana Çukurova vergi dairesinden Şahin Ekspres hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamız evden eve nakliyat alabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir firmadır. Ticari kariyeri belli olan bir firmayız. Müşteri memnuniyeti de bizim için son derece önemlidir.

Evden eve ekibimiz bu iş için özel olarak eğitilmiş kişilerden oluşur. Nerde ne zaman ne yapılması gerektiğini bilen ve müşterilerimizin isteklerine tam cevap veren bir kadromuz mevcuttur.

Eşyalarınız paketlenir,toplanır ve katı yüksek ise asansörlü taşımacılık sistemi ile  en kısa sürede ve sorunsuz taşıma hedeflenir. İşler aceleye getirilmez ve en iyi nasıl yapılması gerekiyorsa öyle yapılır.

Firma Sahibi Orhan Şahin çok tecrübeli bir işletmecidir. Sizlere en iyi şekilde taşıma hizmeti verecek bir alt yapı oluşturmayı başarmış bir isimdir.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için sizi Şahin Ekspres ofisimize bir kahve içmeye davet ediyoruz. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.  Yola Tarifi 

şahin ekspres adana