evcil hayvan nasıl taşınır

Evcil Hayvan Nasıl Taşınır

Nakliye hizmeti insanlık tarihi kadar eskidir ve günümüzde evcil hayvan nakliyesi dahil olmak üzere hala önemini korumaya devam etmektedir. Günümüzde nakliye denildiği zaman eşya nakli akla gelmektedir. Ancak evcil hayvanların bir adresten diğer bir adrese taşınması işlemi de nakliye hizmetinin programı içerisinde yer almaktadır. Nakliyecilik hizmetinin kapsamında yer alan evcil hayvan nakliyesi ülkemizde ve Avrupa’da popüler bir hizmettir. Adana evden eve  esnasında evcil hayvan taşıma konusunda bilgi için bize ulaşınız.

Evcil hayvanla işi olan herkes için evcil hayvanların nakli işlemi her zaman için önemlidir. Özgün ve güvenli nakliye seçenekleriyle sevimli dostlarımız için en iyi evcil hayvan nakliyesi hizmetini sunuyoruz. Bu işte uzman olmayan firma ve kişiler taşıma işlemi esnasında sevimli dostlarımıza zarar verebilir.

Canlı Hayvan Taşımacılığı

Nakliye hizmetleri kategorisinde evcil hayvanların bir adreste diğer bir adrese taşınması özel evcil hayvan nakliyesi hizmetine ihtiyaç duyar. Evcil hayvanların taşınması ile ilgili en önemli konulardan biri izin belgesidir. Firmamız bu kategoride gerekli izin belgelerine sahiptir. Evcil hayvan nakliyesi hizmetleri kategorisinde izin belgesi olmadan nakliye yapan firmalar güvenli bir şekilde nakil işlemi gerçekleştirmemektedir.

Diğer önemli bir konu ise evcil hayvanlara özel taşıma araçlarına sahip olmaktır. Bu araçları özel yapan evcil hayvanlarına özel taşıma sistemine sahip olmasıdır. Evcil hayvan nakliyesi işleminde hayvanların canlı bir şekilde adrese ulaştırılması ve taşıma esnasında her hangi bir zarara uğramaması gerekir. Bunun için güvenli kabinlerde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Kabinler sağlık açısından ve güvenlik açısından özel üretim özelliğine sahip kullanışlı tasarımlardır.

Son zamanlarda artan evcil hayvan çiftlikleri profesyonel nakliye hizmetine ihtiyaç duymaya başlamıştır. Firmamızın deneyimli nakliye ekibi çiftliklerin ihtiyacı olan güvenli evcil hayvan nakliyesi hizmetini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özel evcil hayvan bölmelerine sahip taşıma araçlarımız güvenli özelliklere sahiptir. Bu gün Avrupa’da ve Türkiye’de evcil hayvanların taşınması işleminde en önemli konu kuşkusuz profesyonel firmalardır.

Taşıma işlemi esnasında hayvanların beslenmesi gerekirse bu durumda ekibimiz yetkililerden gerekli bilgileri alarak hayvanları beslemektedir. Firma olarak sadece çiftliklere hizmet vermiyoruz. Evcil hayvanını bir adresten diğer bir adrese taşımak isteyen herkes için evcil hayvan nakliyesi firmamız çözüm üretmektedir. Her türlü evcil hayvan taşıma işleminde ekibimiz 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

Vip tarzı özel nakliye araçlarımızın yanı sıra toplu evcil hayvan nakliyesi araçlarımız da görev almaktadır. Özel vip araçlarla daha kısa sürede özel teslimat gerçekleştiriyoruz. Vip tarzı araçlarımız konforlu ve modellidir.

Hayvan Taşımacılığı Fiyat

Bu kategorideki fiyatlandırma işlemi bazı kriterlere bağlıdır. Taşıma mesafesi, taşıma için tercih edilen aracın özellikleri, tekli taşıma ve toplu taşıma gibi konular fiyatı belirleyen önemli konulardır. Evcil hayvan nakliyesi işleminde ek hizmetler fiyat listesine eklenmektedir.

Taşıma işlemi esnasında müşterilerimiz bazı konularda tedirginlik yaşamaktadır. Mama, tuvalet, taşıma esnasında havasız kalma ve benzeri birçok konuda sorular yöneltilmektedir. Firmamız evcil hayvanlara özel bölmelerde evcil hayvan nakliyesi işlemi gerçekleştirmektedir. Bu bölmeler son derece güvenlidir ve kullanışlıdır. Hayvanların tuvalet ihtiyacı için de gerekli önlemler alınmaktadır.

Hırçın ve huysuz hayvanların taşınmasında hayvan sahiplerinden yardım alınmaktadır. Bu hayvanların hangi durumlarda sakinleştiği ve sorun çıkarmadığı sahiplerinden öğrenilmektedir. Evcil hayvan nakliyesi ekibimiz bu gibi durumlarda gerekli önlemleri almaktadır.

Mama saati gelen evcil hayvanların mamaları zamanında verilmektedir. Özellikle şehirler arası evcil hayvan nakliyesi hizmetinde mesafenin fazla olması durumunda evcil hayvanların beslenme ve tuvalet ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Firma olarak tuvalet ve mama ihtiyacı gibi konularda güncel ve etkili çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Taşıma hizmetinde önemli olan konulardan biri de evcil hayvan sakinleştiricileridir. Evcil hayvan nakliyesi firmamız veteriner tavsiyesi olmadan her hangi bir sakinleştirici kullanmamaktadır. Bu şekilde hayvanların yanlış ilaç kullanımı nedeniyle zarar görmesi engellenmektedir.

Hizmet programımızdan bütün evcil hayvanlar faydalanmaktadır. Kedi, köpek, balık ve kuş gibi yaygın olan evcil hayvanların hepsi evcil hayvan nakliyesi hizmetimizden faydalanmaktadır. Hizmet kalitemizin temelinde hayvan sahiplerinin bize verdiği bilgiler yer almaktadır.

Firma olarak titiz bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz ve nakliye hizmeti için gerekli bütün techizata sahibiz. Bunun yanı sıra titiz nakliye hizmetimiz esnasında meydana gelebilecek bütün aksaklıklar ve problemler ekibimiz tarafından çözülmektedir. Evcil hayvan nakliyesi ekibimiz hayvan sahipleri ile koordineli çalışarak taşıma işlemi esnasında çıkabilecek problemler ilk aşamada çözüme kavuşturulmaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.