Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Eşya depolama firmaları genel olarak sizin istediğiniz her türlü eşyanızı depolar. Adana eşya depolama alanında tavsiye edeceğimiz bir firma vardır. Onlara emanet etmek istediğiniz her türlü eşyanızı sizler için tüm güvenlik tedbirleri dâhilinde muhafaza ediyorlar.

Adana Eşya Depolama Firmaları
Adana Eşya Depolama

İnsanlar bu süreçte en çok özel ve maddi değeri olan eşyaları için depolama hizmetinden faydalanıp faydalanamayacağını merak eder. Bu süreçte güvenilir bir firma olan Üçeller Depo bünyesinde özel kasalar mevcuttur. Maddi değeri olan eşyalarınızı ya da özel evraklarınız ve dosyalarınızı kilitli kasalarına koyarak sizler için istediğiniz güne kadar koruyorlar.

İnsanlar bazen taşınacağı zaman her şeyin yolunca gideceğini ve eşya depolama hizmetine ihtiyaç duymayacağını düşünür. Fakat kimi zaman da eşyaların depolanması, zarar görmeyecek şekilde bir yerde kalması gerekebilir. Örneğin taşınmanız gerekiyorsa ama eşyaları taşıyacağınız ev henüz hazır değilse eşya depolama hizmetinden faydalanmanız gerekli olacaktır.

Depolama Hizmeti Süreci Nasıl İşler?

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğiniz andan itibaren en güvenilir firma arayışına girmektesiniz. Eşya depolama firması olan Şahin Depo sizinle irtibata geçerek her türlü sorunuza cevap verir, istediğiniz cevapları alırsınız. Firma ile anlaştığınız andan itibaren ise belli prosedürler işleme sokulur.

Eksper Hizmeti

Üçeller eşya depolama firması bu süreçte alanında uzman bir eksper hizmeti sunuyor. Eksper evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızın analizini yapar. Kaç eşya bulunduğunu birim başına not eder. Eşyalarınızın sayısı ve boyutuna göre farklı boyutlardaki araçlarımızdan hangisinin kullanılacağına karar verir ve depolama alanlarımızdan hangi boyutta olanın uygun olacağını belirler.

Ardından kolileme işlemi hakkında bilgi verir ve isterseniz sizin isterseniz onların kolileme işlemini yapabileceğiniz seçeneğini sizlere sunar. Bu süreçlerin ardından ise sizlerle sözleşme imzalar ve eşya listenizin imzalı bir nüshasını size de sunar.

Nakliyat Hizmeti

Belirlenen gün ve tarihte alanında profesyonel firma elemanlarımız evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızı taşımaya başlar. Bu süreçte kolileme işlemi sizin tarafınızdan yapıldıysa kolileri taşır. Firmadan talep ettiyseniz, firma çalışanları en güvenilir şekilde eşyalarınızı koliler ve ambalajlar. Taşınan eşyalarınız depolarda eşyalarınıza uygun bir depo odasına taşınır ve depo kilitlendikten sonra anahtar size teslim edilir.

Sözleşme ve Sigorta

Eşya depolama firması prensip olarak en başta eşyalarınızın ve sizin menfaatinizi düşünür. Nakliyat ve depolama süreci boyunca eşyalarınızın her türlü güvenliğini sağlamak çalışmaktadırlar. Sözleşme sayesinde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi ya da kaybolması gibi bir durumda ilk muhatabınız Adana eşya depolama sekreterya bölümü olmaktadır.

Sözleşme hem sizin hem de firmanın haklarını koruyan bir prosedürdür. Ayrıca nakliyat sırasında beklenmedik bir durumla karşılaşılması ya da depo alanında hırsızlık, yangın ya da herhangi bir doğal afet sonucu zarar görülmesi gibi durumlar için eşyalarınızı sigortalamaktadırlar.

Depo Koşulları 

Depoları geniş ve ferah, farklı boyutlarda odalardan oluşmaktadır. Her birinin havalandırma kanalları mevcuttur. Az ya da çok eşyaya uygun olarak orta ve büyük boyutta depo odaları ile her türlü eşyanızı muhafaza edebilecek altyapı ve donanıma sahipler. Ayrıca herhangi bir toz ve zararlıya karşı da uzun süreli depolama hizmetlerinde belli aralıklarla ilaçlama hizmeti vermektedirler. Doğru şekilde ambalajlama yaptıklarından her eşyanızın kontrollerini de sık sık sağlamaktadırlar.

Güvenlik

Eşyalarınızın güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadırlar. Depolarında pek çok açıdan sensörlü ve harekete duyarlı özel güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Alarm sistemi sayesinde de güvenlik sistemini bir üst seviyeye taşıyarak hem sizin hem de firmanın huzurunu sağlamaktadır.

Depolama Hizmeti Ayrıcalıkları Nelerdir?

Bu konuda uzmanlaşmış şirketimiz, profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı, güvenilir hizmet almaktasınız. Olası bütün sorunlara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bütün çalışma arkadaşlarımıza eşya depolama ile ilgili istifleme, düzenleme, planlama üzerine düzenli eğitimler verilmektedir. Kullandığımız aletlerimizin düzenli bakımları yapılmaktadır.

Depolama Hizmeti
Depolama

Özel güvenlik önlemleri en üst düzeyde alınmıştır. İklimlendirme şartları eşyalarınızın uzun süre sağlıklı kalabileceği şekilde ayarlanmaktadır. Nem ve rutubet olmaksızın hasar almadan yıllarca kalmaktadır. Sadece size özel olan depolarda eşya karışıklığı, kaybolmaları yaşamaksızın kullanabilirsiniz. Eşya depolama olarak sizlere en iyiyi sunmaktayız. Eşyalarınızı istediğiniz zaman hiçbir sorunla karşılaşmaksızın alabilirsiniz.

Depo Boyutları Nelerdir?

Dolap depo, oda depo, 1+1 depo, 2+1 depo, 3+1 depo gibi seçenekler bulunmaktadır. Firmamıza ulaştıktan sonra ürünleri paketlemeye gelen ekibimiz ile birlikte gelen ekspertiz sizin eşyalarınızı kontrol eder ve size en uygun depoyu söyler.

Eşya Paketlemesi Nasıl Yapılmalı?

Öncelikle eşyaları bölümlere ayırın. Yakın zamanda tekrar kullanabileceğiniz ürünleri tek bir koli yapın. Eşyaların detaylı bir listesini yapın. Yaptığınız listeye mutlaka sigortanıza ekleyin. Kolilerin üzerine bilgilendirme notları ekleyin. Toz ve kirden etkilenebilecek ürünleri daha sıkı sarın. De monte ürünlerin hepsi ayrı ayrı paketlenip öyle depolamaya gönderilmelidir.

Buzdolabı, derin dondurucu gibi ürünlerin içerisi temizlenmeli ve tamamen kuru olmalıdır. Giysi paketlerine naftalin ve böcek kovucular eklemelisiniz. Nemin bozabileceği ürünleri plastik kutulara koymalısınız. Eşyaları temiz, iyi durumda koli ve kutulara koyun. Kutularda boşluk bırakmamaya çalışın eğer kutu dolmuyorsa diğer kutulara bölüştürerek kullanmaya çalışın. Elektronik eşyaları kendi kutusu ile saklamaya çalışmalısınız. Deri eşyalar için saklamadan önce deri kremi kullanarak daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Adana evden eve nakliye hizmetimizi incelemek için yazımızı okuyunuz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.