Bahçeşehir Adana Arası Nakliyat

Bahçeşehir evden eve nakliyat eşyalarınız yeni evinize ya da yeni ofisinize ulaştığında, profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından bina asansörü ya da eşya asansörü ile kusursuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Paketlenen eşyalar ambalajlarından nazikçe çıkarılır. Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın kurulumu özenli bir şekilde yapılır. Bahçeşehir nakliyat sektöründe eşyaların sağlamlığı ilk olarak ekip çalışanlarımız tarafından yapılır ve en küçük bir sıkıntı dahi giderilir. Daha sonra ikinci kez olarak profesyonel eşya kontrol çalışanımız tarafından incelenir. Çünkü Hünkar Nakliyat firması olarak dürüstlük bizim için çok önemlidir.

Bahçeşehir Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Her türlü nakliye işleri için sınırsız hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız tarafından en uygun fiyatları, dürüstlüğü ve samimiyeti yaşamak için bizleri tercih edebilir, sizler de kaliteden ödün vermeden bir taşınma serüveni yaşayabilirsiniz. Bahçeşehir nakliye sektöründe her geçen gün biraz daha büyüyen ve tercih edilen Hünkar Nakliyat’ın evden eve nakliye taşıma işinde ilk tercih olmasının gururunu yaşıyoruz.

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde gelişen inşaat sektörü ile birlikte insanlar eski evlerinden yeni evlerine taşınmaktadır. Bu konunun gelişmesi ile birlikte evden eve taşımacılıkta buna doğru orantılı bir biçimde gelişmekte ve sektörü büyümektedir. Evden eve nakliyat hizmeti son dönemlerde popüler bir sektör haline gelmektedir.

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?
Nakliyat Hizmeti

İnsanlar evlerini taşırken en zorlandıkları kısım eşyalarını taşımaktır. Eşya taşımacılığı konusunda evden eve nakliyat hizmeti firmalar arasında sürekli olarak kararsız kalır ve iyi hizmet alamamaktan çekinirler. Bu sıkıntıları çekmemeleri için belirli şeylere dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu kriterlere dikkat ettikleri sürece evden eve nakliyat konusunda bir sıkıntı çekmeden yeni evlerine taşınması mümkündür.

Nakliyat konusunda eğer taşınacaksanız firmanın geçmişine bakmanız gerekmekte, yani daha önce yaptıkları işler var mı? Herhangi bir şekilde tecrübe ve deneyimleri söz konusu mu diye bakmanız gerekmektedir.

Yeni yuvanıza taşınırken hiçbir şeyin sıkıntısız olması hepinizin istediğidir. Bu yüzden çalışacağınız evden eve nakliyat firmalarının profesyonel olması gerekmektedir. Profesyonel firma, gerek araçları ile gerek çalışanları ile kendilerini belli etmektedir. Eğer evinizi taşıyacaksanız kasası ve araç yeni olan firmaları tercih etmelisiniz. Araçların yeni olması birçok açıdan sizler için iyi olacaktır.

Nakliyat Hizmeti Avantajları

Taşıma sırasında araç arızası olmasını hiç kimse istemez değil mi? Araçların kasa yüksekliği ve genişliği alacak eşyalar için uygun olmalı. Eğer eşyalarınızı sığdırmak için gereksiz sıkıştırma işlemi uygularlarsa eşyalarınız zarar görecektir. Bu yüzden örnek veriyorum 3+1 daire taşıyacaksanız ancak küçük bir araç geldiyse ve siz bu araca eşyaların sığmayacağını düşünüyorsanız bu şekilde bir firmayla çalışmanız doğru olmayacaktır.

Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur?
Nakliyat Hizmeti Avantajları

Ayrıca eşyaların paketlenmesi konusunda işçilerin profesyonel olması gerekmektedir. Aksi taktirde paketleme işlemini yanlış yapan taşıma ekibi olursa eşyalarınız zarar görecektir. Taşıma ve paketleme konusunda kendinden emin ve işini bilen kişilerle çalışmanız en doğrusu olacaktır. Bu iki faktöre dikkat ederseniz çoğu sıkıntının üstesinden kesinlikle geleceksiniz. Özellikle profesyonel ve güvenli bir ekiple çalışmanız sizlerin pek çok sıkıntısını çözecektir.

Nakliyat ekibinin çözüm odaklı olması gerekmektedir. Taşıma ekibinin çözüm odaklı olması demek herhangi bir sıkıntı çıktığında, sizlere daha fazla sorun yaratmak yerine sorunlarınızı çözmesi gerekmektedir. Örnek verecek olursak eğer, taşıma sırasında dar bir alan var ve bu alan konusunda anında çözüm bularak eşyalarınızın bu alandan geçirilmesini sağlamalıdır. Eğer daha fazla sorun çıkartırsa hepimiz yoruluruz.

Nakliyat Hizmeti Süreci

Taşımacılık ekibinin de-montaj ve montaj konusunda bilgisi olması gerekmektedir. Eğer taşıma öncesi sökülmesi gereken büyük eşyalar var ise taşımacılık ekibinde de-montaj işlemi yapabilen bir takım var ise sizler için büyük avantaj olacak ve taşırken hem taşımacılık ekibi zorluk çekmeyecektir hem de siz zorluk çekmeyeceksiniz. De-montaj yapılarak büyük eşyaların taşınması çok daha kolay olacaktır.

Ayrıca bu eşyaların yeniden montaj yapılması da çok önemli. Eğer de-monte edilen eşyalar yeniden monte edilemez ise taşınmanız sonrasında evde sıkıntı çekeceksiniz. Bunun önüne geçmek için de-monte eden ekibin yeniden monte edebileceğinin garantisini almalısınız. Bu gibi kriterler çalıştığınız ekipte var ise gayet rahat bir taşımacılık yapabilirsiniz. Adana evden eve nakliyat firması olarak yukarıda saydığımız bütün kurallara titiz bir şekilde riayet etmekteyiz.

Nakliyat Hizmeti Alanında Asansörlü Taşıma

Gelişen nakliyat hizmeti piyasasında asansörlü taşımacılık sistemi ile evden eve nakliyat işinin daha hızlı ve daha kolay olması sağlanmaktadır. Eğer taşınacağınız bina ve alan müsait ise asansörlü taşımacılık yaparak yeni taşınacağınız eve oldukça hızlı ve rahat yerleşebileceksiniz.

Nakliyat Hizmeti Süreci
Nakliyat Hizmeti

Asansörlü taşımacılık sistemine sahip evden eve firmaları ile çalışırsanız, gayet rahat edebilirsiniz. Tabi ki asansörlü taşımacılık imkanları elverişli bir binaya taşınmalı veya o gün ki hava durumu asansörlü taşımacılık yapılmasına imkan vermelidir.

Ev taşıma işleminde asansörün birçok faydası vardır. Ev eşyalarınız hem hızlı taşınır hem de ekonomik bir hal alır. Evden eve nakliyat hizmeti alırken alanında kaliteli çalışan firmaları tercih ediniz. Ucuz evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar eşya paketlemesi yapmazlar. Müşteriyi her zaman mağdur etmektedirler.

Kurumsal nakliyat hizmeti sunan şirketler ise profesyonel çalışmalar sunmaktadırlar. Müşteri isteğini her zaman ön planda tutmaktadır. Eşya paketleme ve sigortalama işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar.

Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Eşya depolama firmaları genel olarak sizin istediğiniz her türlü eşyanızı depolar. Adana eşya depolama alanında tavsiye edeceğimiz bir firma vardır. Onlara emanet etmek istediğiniz her türlü eşyanızı sizler için tüm güvenlik tedbirleri dâhilinde muhafaza ediyorlar.

Adana Eşya Depolama Firmaları
Adana Eşya Depolama

İnsanlar bu süreçte en çok özel ve maddi değeri olan eşyaları için depolama hizmetinden faydalanıp faydalanamayacağını merak eder. Bu süreçte güvenilir bir firma olan Üçeller Depo bünyesinde özel kasalar mevcuttur. Maddi değeri olan eşyalarınızı ya da özel evraklarınız ve dosyalarınızı kilitli kasalarına koyarak sizler için istediğiniz güne kadar koruyorlar.

İnsanlar bazen taşınacağı zaman her şeyin yolunca gideceğini ve eşya depolama hizmetine ihtiyaç duymayacağını düşünür. Fakat kimi zaman da eşyaların depolanması, zarar görmeyecek şekilde bir yerde kalması gerekebilir. Örneğin taşınmanız gerekiyorsa ama eşyaları taşıyacağınız ev henüz hazır değilse eşya depolama hizmetinden faydalanmanız gerekli olacaktır.

Depolama Hizmeti Süreci Nasıl İşler?

Eşyalarınızı depolamaya karar verdiğiniz andan itibaren en güvenilir firma arayışına girmektesiniz. Eşya depolama firması olan Şahin Depo sizinle irtibata geçerek her türlü sorunuza cevap verir, istediğiniz cevapları alırsınız. Firma ile anlaştığınız andan itibaren ise belli prosedürler işleme sokulur.

Eksper Hizmeti

Üçeller eşya depolama firması bu süreçte alanında uzman bir eksper hizmeti sunuyor. Eksper evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızın analizini yapar. Kaç eşya bulunduğunu birim başına not eder. Eşyalarınızın sayısı ve boyutuna göre farklı boyutlardaki araçlarımızdan hangisinin kullanılacağına karar verir ve depolama alanlarımızdan hangi boyutta olanın uygun olacağını belirler.

Ardından kolileme işlemi hakkında bilgi verir ve isterseniz sizin isterseniz onların kolileme işlemini yapabileceğiniz seçeneğini sizlere sunar. Bu süreçlerin ardından ise sizlerle sözleşme imzalar ve eşya listenizin imzalı bir nüshasını size de sunar.

Nakliyat Hizmeti

Belirlenen gün ve tarihte alanında profesyonel firma elemanlarımız evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızı taşımaya başlar. Bu süreçte kolileme işlemi sizin tarafınızdan yapıldıysa kolileri taşır. Firmadan talep ettiyseniz, firma çalışanları en güvenilir şekilde eşyalarınızı koliler ve ambalajlar. Taşınan eşyalarınız depolarda eşyalarınıza uygun bir depo odasına taşınır ve depo kilitlendikten sonra anahtar size teslim edilir.

Sözleşme ve Sigorta

Eşya depolama firması prensip olarak en başta eşyalarınızın ve sizin menfaatinizi düşünür. Nakliyat ve depolama süreci boyunca eşyalarınızın her türlü güvenliğini sağlamak çalışmaktadırlar. Sözleşme sayesinde eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi ya da kaybolması gibi bir durumda ilk muhatabınız Adana eşya depolama sekreterya bölümü olmaktadır.

Sözleşme hem sizin hem de firmanın haklarını koruyan bir prosedürdür. Ayrıca nakliyat sırasında beklenmedik bir durumla karşılaşılması ya da depo alanında hırsızlık, yangın ya da herhangi bir doğal afet sonucu zarar görülmesi gibi durumlar için eşyalarınızı sigortalamaktadırlar.

Depo Koşulları 

Depoları geniş ve ferah, farklı boyutlarda odalardan oluşmaktadır. Her birinin havalandırma kanalları mevcuttur. Az ya da çok eşyaya uygun olarak orta ve büyük boyutta depo odaları ile her türlü eşyanızı muhafaza edebilecek altyapı ve donanıma sahipler. Ayrıca herhangi bir toz ve zararlıya karşı da uzun süreli depolama hizmetlerinde belli aralıklarla ilaçlama hizmeti vermektedirler. Doğru şekilde ambalajlama yaptıklarından her eşyanızın kontrollerini de sık sık sağlamaktadırlar.

Güvenlik

Eşyalarınızın güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadırlar. Depolarında pek çok açıdan sensörlü ve harekete duyarlı özel güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Alarm sistemi sayesinde de güvenlik sistemini bir üst seviyeye taşıyarak hem sizin hem de firmanın huzurunu sağlamaktadır.

Depolama Hizmeti Ayrıcalıkları Nelerdir?

Bu konuda uzmanlaşmış şirketimiz, profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı, güvenilir hizmet almaktasınız. Olası bütün sorunlara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bütün çalışma arkadaşlarımıza eşya depolama ile ilgili istifleme, düzenleme, planlama üzerine düzenli eğitimler verilmektedir. Kullandığımız aletlerimizin düzenli bakımları yapılmaktadır.

Depolama Hizmeti
Depolama

Özel güvenlik önlemleri en üst düzeyde alınmıştır. İklimlendirme şartları eşyalarınızın uzun süre sağlıklı kalabileceği şekilde ayarlanmaktadır. Nem ve rutubet olmaksızın hasar almadan yıllarca kalmaktadır. Sadece size özel olan depolarda eşya karışıklığı, kaybolmaları yaşamaksızın kullanabilirsiniz. Eşya depolama olarak sizlere en iyiyi sunmaktayız. Eşyalarınızı istediğiniz zaman hiçbir sorunla karşılaşmaksızın alabilirsiniz.

Depo Boyutları Nelerdir?

Dolap depo, oda depo, 1+1 depo, 2+1 depo, 3+1 depo gibi seçenekler bulunmaktadır. Firmamıza ulaştıktan sonra ürünleri paketlemeye gelen ekibimiz ile birlikte gelen ekspertiz sizin eşyalarınızı kontrol eder ve size en uygun depoyu söyler.

Eşya Paketlemesi Nasıl Yapılmalı?

Öncelikle eşyaları bölümlere ayırın. Yakın zamanda tekrar kullanabileceğiniz ürünleri tek bir koli yapın. Eşyaların detaylı bir listesini yapın. Yaptığınız listeye mutlaka sigortanıza ekleyin. Kolilerin üzerine bilgilendirme notları ekleyin. Toz ve kirden etkilenebilecek ürünleri daha sıkı sarın. De monte ürünlerin hepsi ayrı ayrı paketlenip öyle depolamaya gönderilmelidir.

Buzdolabı, derin dondurucu gibi ürünlerin içerisi temizlenmeli ve tamamen kuru olmalıdır. Giysi paketlerine naftalin ve böcek kovucular eklemelisiniz. Nemin bozabileceği ürünleri plastik kutulara koymalısınız. Eşyaları temiz, iyi durumda koli ve kutulara koyun. Kutularda boşluk bırakmamaya çalışın eğer kutu dolmuyorsa diğer kutulara bölüştürerek kullanmaya çalışın. Elektronik eşyaları kendi kutusu ile saklamaya çalışmalısınız. Deri eşyalar için saklamadan önce deri kremi kullanarak daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Adana evden eve nakliye hizmetimizi incelemek için yazımızı okuyunuz.

evcil hayvan nasıl taşınır

Evcil Hayvan Nasıl Taşınır

Nakliye hizmeti insanlık tarihi kadar eskidir ve günümüzde evcil hayvan nakliyesi dahil olmak üzere hala önemini korumaya devam etmektedir. Günümüzde nakliye denildiği zaman eşya nakli akla gelmektedir. Ancak evcil hayvanların bir adresten diğer bir adrese taşınması işlemi de nakliye hizmetinin programı içerisinde yer almaktadır. Nakliyecilik hizmetinin kapsamında yer alan evcil hayvan nakliyesi ülkemizde ve Avrupa’da popüler bir hizmettir. Adana evden eve  esnasında evcil hayvan taşıma konusunda bilgi için bize ulaşınız.

Evcil hayvanla işi olan herkes için evcil hayvanların nakli işlemi her zaman için önemlidir. Özgün ve güvenli nakliye seçenekleriyle sevimli dostlarımız için en iyi evcil hayvan nakliyesi hizmetini sunuyoruz. Bu işte uzman olmayan firma ve kişiler taşıma işlemi esnasında sevimli dostlarımıza zarar verebilir.

Canlı Hayvan Taşımacılığı

Nakliye hizmetleri kategorisinde evcil hayvanların bir adreste diğer bir adrese taşınması özel evcil hayvan nakliyesi hizmetine ihtiyaç duyar. Evcil hayvanların taşınması ile ilgili en önemli konulardan biri izin belgesidir. Firmamız bu kategoride gerekli izin belgelerine sahiptir. Evcil hayvan nakliyesi hizmetleri kategorisinde izin belgesi olmadan nakliye yapan firmalar güvenli bir şekilde nakil işlemi gerçekleştirmemektedir.

Diğer önemli bir konu ise evcil hayvanlara özel taşıma araçlarına sahip olmaktır. Bu araçları özel yapan evcil hayvanlarına özel taşıma sistemine sahip olmasıdır. Evcil hayvan nakliyesi işleminde hayvanların canlı bir şekilde adrese ulaştırılması ve taşıma esnasında her hangi bir zarara uğramaması gerekir. Bunun için güvenli kabinlerde taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Kabinler sağlık açısından ve güvenlik açısından özel üretim özelliğine sahip kullanışlı tasarımlardır.

Son zamanlarda artan evcil hayvan çiftlikleri profesyonel nakliye hizmetine ihtiyaç duymaya başlamıştır. Firmamızın deneyimli nakliye ekibi çiftliklerin ihtiyacı olan güvenli evcil hayvan nakliyesi hizmetini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özel evcil hayvan bölmelerine sahip taşıma araçlarımız güvenli özelliklere sahiptir. Bu gün Avrupa’da ve Türkiye’de evcil hayvanların taşınması işleminde en önemli konu kuşkusuz profesyonel firmalardır.

Taşıma işlemi esnasında hayvanların beslenmesi gerekirse bu durumda ekibimiz yetkililerden gerekli bilgileri alarak hayvanları beslemektedir. Firma olarak sadece çiftliklere hizmet vermiyoruz. Evcil hayvanını bir adresten diğer bir adrese taşımak isteyen herkes için evcil hayvan nakliyesi firmamız çözüm üretmektedir. Her türlü evcil hayvan taşıma işleminde ekibimiz 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

Vip tarzı özel nakliye araçlarımızın yanı sıra toplu evcil hayvan nakliyesi araçlarımız da görev almaktadır. Özel vip araçlarla daha kısa sürede özel teslimat gerçekleştiriyoruz. Vip tarzı araçlarımız konforlu ve modellidir.

Hayvan Taşımacılığı Fiyat

Bu kategorideki fiyatlandırma işlemi bazı kriterlere bağlıdır. Taşıma mesafesi, taşıma için tercih edilen aracın özellikleri, tekli taşıma ve toplu taşıma gibi konular fiyatı belirleyen önemli konulardır. Evcil hayvan nakliyesi işleminde ek hizmetler fiyat listesine eklenmektedir.

Taşıma işlemi esnasında müşterilerimiz bazı konularda tedirginlik yaşamaktadır. Mama, tuvalet, taşıma esnasında havasız kalma ve benzeri birçok konuda sorular yöneltilmektedir. Firmamız evcil hayvanlara özel bölmelerde evcil hayvan nakliyesi işlemi gerçekleştirmektedir. Bu bölmeler son derece güvenlidir ve kullanışlıdır. Hayvanların tuvalet ihtiyacı için de gerekli önlemler alınmaktadır.

Hırçın ve huysuz hayvanların taşınmasında hayvan sahiplerinden yardım alınmaktadır. Bu hayvanların hangi durumlarda sakinleştiği ve sorun çıkarmadığı sahiplerinden öğrenilmektedir. Evcil hayvan nakliyesi ekibimiz bu gibi durumlarda gerekli önlemleri almaktadır.

Mama saati gelen evcil hayvanların mamaları zamanında verilmektedir. Özellikle şehirler arası evcil hayvan nakliyesi hizmetinde mesafenin fazla olması durumunda evcil hayvanların beslenme ve tuvalet ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Firma olarak tuvalet ve mama ihtiyacı gibi konularda güncel ve etkili çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Taşıma hizmetinde önemli olan konulardan biri de evcil hayvan sakinleştiricileridir. Evcil hayvan nakliyesi firmamız veteriner tavsiyesi olmadan her hangi bir sakinleştirici kullanmamaktadır. Bu şekilde hayvanların yanlış ilaç kullanımı nedeniyle zarar görmesi engellenmektedir.

Hizmet programımızdan bütün evcil hayvanlar faydalanmaktadır. Kedi, köpek, balık ve kuş gibi yaygın olan evcil hayvanların hepsi evcil hayvan nakliyesi hizmetimizden faydalanmaktadır. Hizmet kalitemizin temelinde hayvan sahiplerinin bize verdiği bilgiler yer almaktadır.

Firma olarak titiz bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz ve nakliye hizmeti için gerekli bütün techizata sahibiz. Bunun yanı sıra titiz nakliye hizmetimiz esnasında meydana gelebilecek bütün aksaklıklar ve problemler ekibimiz tarafından çözülmektedir. Evcil hayvan nakliyesi ekibimiz hayvan sahipleri ile koordineli çalışarak taşıma işlemi esnasında çıkabilecek problemler ilk aşamada çözüme kavuşturulmaktadır.

taşınırken eşyalar nasıl paketlenir

Taşınırken Eşyalar Nasıl Paketlenir

Ev veya ofis taşırken en önemli konu ‘eşya nasıl paketlenir?’ konusudur. Huzur içerisinde taşınmak için yapılması gereken en önemli işlem profesyonel paketlemedir. Paketlemenin doğru bir şekilde yapılması hem güvenlik açısından hem de stresiz bir şekilde taşınmak için önemlidir. Şahin Ekspres Adana evden eve nakliyat olarak profesyonel paketleme yaptığımız belirmek isteriz.

Türkiye sınırları içerisinde ilden ile veya şehir içi taşınma işlemi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Paketlemenin doğru yapılması özellikle kırılma ihtimali yüksek eşyaların taşınması işleminde önemli bir konudur.

Evdeki Fazla Eşyaların Elenmesi

Fazla veya atılması gereken eşyalar taşınma işlemini zorlaştırır. Eşya nasıl paketlenir? Konusunun ilk önemli adımı fazlalıklardan kurtulmaktır. Bu nedenle atılması gereken eşyalar elenmelidir. Fazla eşyalar hem paketlemede hem de taşınmada fazlalık oluşturur ve zaman kaybına neden olur.

Fazla eşyalarınız kullanılabilir ise bu durumda bu eşyaları bir ihtiyaç sahibine vermek çok daha mantıklı olacaktır. Belediye ve derneklerin yardım kampanyalarına da fazla eşyalar bağışlanabilir. Bağışlamanın yanı sıra fazla eşyalar satılabilir. Özellikle ikinci el eşya alan birçok spot firması ikinci el eşya alımı yapmaktadır.

Taşıma işleminin gerçekleştirileceği güne kadar gıdanın azaltılması kolaylık sağlar. Bu şekilde ekstra bir gıda paketleme işlemi ile uğraşılmaz.

Taşınırken Ev Toplamanın Püf Noktaları

Ambalajlama  ve toplama işlemi haftalar öncesinden başlamalıdır. Her oda günlük toplanmalıdır ve ‘eşya nasıl paketlenir?’işleminde eşyaların özelliklerine dikkat edilmelidir. Toplama işlemi taşınma gününe ertelenirse ev sahibi ciddi anlamda problem yaşar. Taşınma gününe kadar kutulama ve poşetleme gibi işlemler düzenli ve seri bir şekilde yapılmalıdır.

Paketleme işlemlerinde ‘kırılır’ veya ‘önce açılacak eşya’ gibi notlar kutulara yazılmalıdır. Kutulara talimatların yazılması ve kutu içerisindeki eşyaların özelliklerinin not edilmesi zaman kaybını önleyecektir.

Değerli eşyalar konusu paketlemede her zaman sorun olmuş konulardan biridir. Özellikle altın ve döviz gibi değerli şeylerin gelişi güzel her hangi bir kutuya konulması ciddi sorunlara neden olmaktadır. Eğer gelişi güzel her hangi bir kutuya değerli eşyaların konulması durumunda firmamız sorumluluk kabul etmez. Eşya nasıl paketlenir? işleminde unutulmaması gereken en önemli konu elektrik, su ve doğal gaz kapattırma işlemidir. Bu işlemi yaparken taşınacağınız günü hesap ederek başvuru yapmalısınız.

Kitap paketleme işlemi için iki katlı sağlam koliler tercih edilmelidir. Kolilerin ağır olmamasına dikkat edilmelidir.

Bardak ve Tabak Paketleme

cam veya porselen tabak paketleme, tv ve elektronik eşya paketleme işlemi eşya nasıl paketlenir? İşleminde en önemli konuların başında gelmektedir. Kırılma ihtimali nedeniyle çift oluklu sağlam kolilere ihtiyaç vardır.

Tabaklar kağıda veya şilteye sarılarak kutulara dik bir şekilde yerleştirilmelidir. Bardak sarma işleminde bardağın içine bir miktar kağıt yerleştirilir. Dış kısmına ise iki veya üç kat kağıt veya şilte sarılabilir. Sarma işleminin ardından kolinin altına ve kenarlarına kağıt yerleştirilir. Bardak ve tabakların aralarına kağıt sıkıştırılır ve bu şekilde tampon oluşturulur. Son aşamada kolinin üstüne kağıt yerleştirilir ve koli kapatılır. Kolilerin ağır olmaması önemlidir ve kolilere not yazmak oluşabilecek hasarı önler.

Paketlemede tencere ve benzeri eşyaları da pozitif bir şekilde kullanabilirsiniz. Küçük bardakları kağıtlara sarıp tencere içine yerleştirebilirsiniz. Eşya nasıl paketlenir? Konusunun en önemli maddesi kırılabilir eşyalardır.

Elbiselerin Kolilenmesi

Kırışma problemi olmayan eşyalar için normal koli kullanılabilir. Kırışma problemi olan eşyalar için özel askılı koliler kullanılabilir. Bu koliler elbiselerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Elbiseler öncelikle poşetlere yerleştirilmelidir ve poşetler koli bandı ile sağlamlaştırılmalıdır. Eşya nasıl paketlenir? Kategorisinde elbiselere özel kutular kullanılmalıdır.

Beyaz Eşya Paketleme

Beyaz eşyaların paketlenmesi işleminde balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Birkaç kat balonlu naylon ile beyaz eşyaların sarılması işlemi çizilmeyi maksimum seviyede önleyecektir. Beyaz eşyaların kontrol paneli ve benzeri önemli noktaları köpük veya karton ile kapatılmalıdır. Daha sonra balonlu naylon ile sarma işlemi yapılmalıdır. Beyaz eşya nasıl paketlenir? Beyaz eşyalarda en önemli konu dış yüzeyin zarar görmemesidir.

Tv paketleme işleminde şilte ile iki kat sarma işlemi gerçekleştirilir. Ekranın zarar görmemesi için ekranın üzerine köpük yerleştirilir. Köpüğün üzeri tekrar şilte ile kapatılır ve koli bandı ile sağlamlaştırılır. En son aşamada Tv karton ile sarılır ve koli bandı ile bantlanır. Bilgisayar paketleme işleminde de aynı yöntem takip edilir. Şilte ile sarma işleminin ardından zarar görecek kısımlar köpük ile kapatılır. Karton ile sarma işleminde boşluk bırakılmaz ve sarsıntının meydana getirdiği zarar minimum seviyeye getirilir.

istanbul adana nakliyat

İstanbul Adana Nakliyat

Şehirlerarası İstanbul Adana nakliyat işini yapan firmaları araştırırken dikkat edilmesi gereken ilk konu firmanın tecrübesidir. Sektörde kendini ispatlamış firmamızla, iş yapmanız sonucundan memnun kalacağınız işler ortaya çıkarır. İstanbul Adana arası nakliye işlerimizde, müşterilerimizin akıllarındaki tüm soruları, bu yazımızla cevaplamak ve önemli hususlar konusunda sizleri bilgilendirmek amacındayız.

İstanbul Adana nakliye firmaları arasında en önde bulunuyor olmamızın sebebi, işimizi müşteri memnuniyeti odaklı yapmak gayretimizdir. Firmamızda çalışan tüm ekip arkadaşlarımız, işlerinde son derece hassas ve hataya yer olmayacak şekilde çalışmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan tüm işlerimiz yaptığımız işi daha değerli ve anlamlı kılmaktadır.

İstanbul’dan Adana’ya Nakliye Kaç Gün Sürer?

İstanbul Adana Evden Eve nakliyat süresi müşterilerimizin en çok merak ettiği konular arasındadır. Ev Taşıma   süresi, yol süresi gibi tüm süreci göz önünde bulundurmak istediğimizde en erken 2 günde mümkündür. İstanbul’un hangi ilçesi ve Adana’nın merkez veya ilçelerine göre tüm şartlar göz önünde bulundurulduğunda bu süre değişim gösterebilir.

İstanbul Adana taşımacılık olarak, uzun mesafeye sahip şehirlerimizdir. Eşyaların darbe ve hasar almadan en doğru paketlemeyle araç içine yerleştirilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde doğru paketleme kadar, araç içine doğru yerleştirmek de önemli hususlar arasındadır. Amacımız bize güvenip teslim ettiğiniz eşyalarınızı en erken sürede ve en güvenli şekilde ulaştırmaktır. Ayrıca Ankara evden eve nakliyat içinde Ankara Adana arası nakliye hizmeti veriyoruz.

Adana İstanbul Arası Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

İstanbul Adana nakliyat işlemlerinde fiyat belirtilirken, en birincil konu yol mesafesidir. İstanbul Adana ağır taşıtlara göre yol süresi ortama 18 saati bulabilmektedir. Şehirlerarası ulaşımı sağlanacak adreslerin, şehir merkezi veya ilçe olması nakliye süresinde etkilidir. Sürenin uzaması fiyat farkı yaratacak bir konudur. Belirtilen zaman zarfında teslimat en dikkat ettiğimiz konudur.

Eşya paketleme konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz güvenli paketlemeyi kısa sürede gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kendilerini paketlemek istediklerini belirtmeleri durumunda, sadece ulaşım konusunda hizmet fiyatı sunmaktayız. Fakat böyle bir durum oluştuğunda firmamız yanlış paketleme sonucu oluşabilecek zararı karşılamamaktadır.

İstanbul Adana kamyon nakliye fiyatları belirlemede ikinci önemli konu ise eşyanın miktarıdır. Taşınacak eşyaların miktarı, kullanılması gereken paketleme malzemesi ve paketleme hizmet süresi ücret belirlemede göz önünde bulundurulması gereken hususlardır. Bu sebeple standart fiyat belirtiminden önce iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp, tüm detayları bilerek fiyat belirtmemiz en sağlıklı bilgiyi elde etmenizi sağlayacaktır. Bakınız Ayrıca Diyarbakır Şehirler arası nakliyat içinde hizmetimiz vardır.

Şehirlerarası İstanbul Adana Taşımacılık Hizmetlerimiz Nelerdir?

İlden ile İstanbul Adana nakliyat hizmetlerimizi sunmada gerekli belgelere sahip bulunmaktayız. Araçlarımızın bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılmakta ve tüm nakliye çalışanlarımız gerekli resmi belgelere sahip bulunmaktadırlar. Şehirlerarası taşımacılıkta talep edilmesi durumunda müşterilerimize asansör hizmeti de ayrıca sunmaktayız.

Kaliteli hizmet etmek ve oluşabilecek tüm zararlarda müşterilerimizin yanında olduğumuzu nakliyat sözleşmesi oluşturarak teminat altına almaktayız. Böylelikle eşya paketlemeden taşınma ve teslimat aşamalarına kadar tüm süreç boyunca sigortalanmış hizmet vermekteyiz. Profesyonelce işimizi tamamlamamız gerektiğinin bilincinde hareket ederek yazılı sözleşme ile bunu kanıtlamaktayız.

İstanbul Adana nakliyat öncesi eşyaların monte ve demonte edilme işi, uzman ekibimizdeki marangoz çalışanımız tarafından güvenli şekilde sağlanmaktadır. Klima veya ısıtma sistemleri gibi eşyaların sökülme ve monte edilmesinde teknisyen hizmeti talebe göre çağrılmaktadır. Böyle bir durumda teknisyen ücretini, nakliye hizmetimizin dışında size bildirmekteyiz. Tavsiyemiz elektrikli eşyalarınızın garanti kapsamında bulunması ve kendi servis firması tarafından monte edilmesidir.

Uzman çalışan kadromuza ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşleri göz önünde bulundurarak şehir içi ve şehirlerarası hizmette en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmakta olduğumuzu biliyoruz. İstanbul Adana nakliyat işlerinizi bize teslim etmeniz durumunda, bizi daha yakından tanıyacak ve sözlerimizin altını dolduracak nitelikte olduğumuzu görebilirsiniz.

taşınmak ne kadara mal olur

Taşınmak Ne Kadara Mal Olur

Taşınma giderleri için her ev de aynı fiyatların çıkması mümkün değildir. Yazımızda Taşınma ne kadara mal olur ile ilgili ip uçları vermeye çalışalım . Eğer Adana evden eve nakliyat için bir taşıma fiyatı hesaplayacak olursak maliyet hesaplamaya buradan başlayalım.

Taşıma ne kadar mal olur 1+1 , 2+1 ,3+1  gibi   evlerin durumuna bağlıdır. Aynı zamanda taşıma mesafesi eski ev ve yeni evin kat yüksekliği de fiyatları etkiler. Yüksek katlarda Adana asansörlü taşımacılık yapılacağı için maliyetler artar.

2+1 Taşıma Ne Kadara Mal Olur Örnek

2+1 Ev taşıma maliyeti örneğin ;  eski ev 2. kata üzeri ve yeni evde yine 2. kat üzeri olduğunu varsayalım. Bu durumda her iki ev içinde asansör kullanılması zorunludur.  2+1 asansörlü şehir içi taşınmak size ortalama 1400 ₺ mal olur.

Ancak burada yine şu hususu belirtmeliyiz ki ; eğer eski ev ve yeni ev bulunduğu katlar 10. kat üzeri ise taşınma maliyetleri 2 katına kadar çıkabilir. Asansör giderleri ve risk artacağından fiyatlar da bununla orantılı olarak artış gösterir.

3+1 Taşınma Ne Kadara Mal olur ?

Biz Adana evden eve firması olduğumuz için bulunduğumuz illerden örnek verdiğimizi unutmayınız. 3+1 Ev taşıma maliyeti asansör kullanılırsa 1500 – 2000 ₺ arası eşya çokluğuna göre değişir. Örnek ; eski ev 5. kata ve yeni ev 8. kat olduğunda çift taraf asansörlü taşıma yapılır. 3+1 ev eşyası kamyonun neredeyse tamamını kaplar. Bunun maliyeti ise 1500 ₺ dir.

4+1 Taşınma Ne Kadara Mal Olur ?

Verdiğimiz fiyat örnekleri şehir içi için geçerlidir. Adana şehirler arası fiyatları için bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz. Buna göre 4+1 şehir içi evden eve nakliyat fiyatları eski ve yeni evde asansör kullanılacak ise 1750 ₺ den başlar ve 3000 ₺ kadar eşyanın durumuna göre değişir.

Evden eve nakliyat fiyatlarının pahalı olduğunu düşünen müşterilerimizin bilmesi gereken giderler şunlardır. Bugün işçilik,yakıt ve asansör giderleri alınan fiyatın neredeyse 3 de 2 lik bölümüdür. Bakınız ;

  • Bir İşçi Ücreti 150 ₺
  • 4 işçi Ücreti 600 ₺
  • Asansör Giderleri 400 ₺
  • Yakıt Giderleri 150-200 şehir içi
  • Paketleme Malzemeleri ( Bant ,Streç vs ? )

Bu giderleri göz önüne alarak taşıma ne kadara mal olabilecek konusunda tahminde bulunmak zor değildir. Bu saydıklarımız dan hariç firmaların vergi,sigorta gibi giderleri de göz önünde bulundurulur. Detaylı şekilde bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

profesyonel taşıma şirketleri

Taşıma Şirketi Seçmek İçin 3 Neden

Taşınma günü yaklaştığında doğal olarak stres de başlar. Eşyaların toplanması ,evrak işleri gibi pek çok iş aklınıza geldiğinde ister istemez strese girersiniz. Birde üstüne yeni eve alışma telaşı, çocukların okulları , iş yerinden alınan izinler vesaire. Bütün bunları kolayca yapmanın yolu profesyonel bir Adana evden eve nakliyat firması  seçmek den geçer. Profesyonel şirketi seçmeniz için 3 başlıca neden sayabiliriz.

Zamandan Tasarruf Edin

Profesyonel taşıma şirketleri  yüksek katlarda genelde asansörlü taşımacılık hizmeti verir. En az 10 kişini belki de akşama kadar yapamayacağı işi yarım günden az bir sürede bitirir. Böylelikle kalan yarım günde eşyalarınızı yerleştirmek için zaman kazanmış olursunuz.

Firmalar ev taşıma işinde tecrübeli ve belli bir düzen içinde çalıştığından zamanı en iyi şekilde kullanacaktır. Profesyonel taşıma şirketleri, hemen hemen tüm işi sizin için yapar. Taşınma gününde tüm paketleme ve yükleme işlerini halledebilirler. Siz ve aileniz eyalet dışına veya ülke dışına taşınıyorsanız, bazen ürkütücü olabilecek tüm ulaşım işlerini onlar halleder. Artı, yeni evinize vardığınızda, profesyonel nakliyeciler tüm eşyalarınızı boşaltır ve istediğiniz yere yerleştirmeye yardımcı olarak yeni evinize daha hızlı yerleşmenize yardımcı olur.

Fiyat Avantajı Elde Edin

Taşıma şirketlerinin verdiği fiyat teklifleri aslında çok idealdir. Bazı insanlar bu konuda yanılır. Evden eve firmaları ,mobilya beyaz eşya montajından tutun paketleme işlerine kadar tüm işleri yapar. Bunlar için ayrı ayrı ücret almazlar. Oysa siz kendi imkanlarınız ile taşınsanız her iş için ayrı bir usta bulmak ve ücret ödemek durumunda kalırsınız.

Son olarak, Kendin Yap hareketleri, eşyalarınızda daha fazla hasara yol açarak, hareketinizi profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olduğunuzda önemli ölçüde azaltan ek maliyetlere neden olabilir. Bulduğunuz ustalar evden eveciler kadar usta olmayabilir bu konuda dikkat etmenizi ömeririz.

Hasarsız Sorunsuz Taşınmanın En Kolay Yolu

Evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı profesyonel olarak taşıyacak alt yapıya sahiptir. Aynı zamanda ev eşyalarınızı yeni evinize hasarsız taşımak ile mükelleftir. Bu doğrultuda tüm eşyalarınızı korunaklı şekilde ambalajlı taşımacılık statüsünde taşırlar.

Kullandıkları malzemeleri siz almaya kalksanız bir taşınma parası kadar paranız gider. O yüzden bu yukarda saydığımız üç neden profesyonel taşıma şirketleri seçmeniz için yeterlidir.