Adana Şehirler Arası Nakliyat

Adana ‘dana Türkiye’nin her köşesine şehirler arası nakliyat yapan bir firmayız. Ev taşıma işlerinizi iller arası sigortalı taşımacılık kapsamında yapıyoruz. Tayin dönemlerin doğu illerine sayısız memur taşımacılığı yapıyoruz. Aynı istikamete taşınan müşteriler tespit ediliyor ve ucuz şehirler arası ev taşıma fiyatları ortaya çıkarıyoruz. Ön fiyat bilgisi için fiyat teklif formu ile bize mesaj atabilirsiniz. 48 saat içinde Adana şehirler arası evden eve işlemini gerçekleştirecek alt yapı ve araçlarımız mevcuttur.

Adana Şehirlerarası Nakliye

Adana şehirler arası nakliye hizmetimiz ile başınız ağrımadan sorunsuzca taşının. Her türlü garanti ve sigorta işlemleri için sizi ofisimize bekliyoruz.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Şehirler arası ev taşıma fiyatları için yapılan kilo metre son derece önelidir. Mazot giderleri şehirler arası evden eve fiyatlarına direkt olarak etki eder. Eski evin katı ve yeni evin katı hesaba katılır. Eşya oda sayısı ve araç da kapladığı alan hesaplanır ve fiyat ortaya çıkar. Örneğin; Adana dan Anakara iline 3+1 ev taşıma fiyatı eğer her iki taraf da asansörlü taşımacılık yapılacak ise 4500 ₺ ortalama fiyat dır. Şehir içi nakliyat ile şehir dışı nakliyat arasında fiyat farkı mesafe ve kat yüksekliğinde meydana gelir.

Biz Şahin Ekspres olarak şehir dışı işlerde ambalajlı taşımacılık ve sigortalı taşımacılık için ek ücret almıyoruz. Paket fiyatları belirliyoruz ve her şey dahil şehirler arası nakliye fiyatları hazırlıyoruz.

Zamanında Teslimat Önemi

Bir çok insan Adana şehirler arası nakliyat hizmeti alırken teslimat tarihini kendine göre ayarlıyor. Hiç tanımadığınız bilmediğiniz bir ile taşınıyorsanız teslimat son derece önemlidir. Eşyanız yüklendikten sonra teslimata göre sizde yola çıkıyorsunuz. Eşyalarınızı orda karşılamaya ve plan yapmaya başlıyorsunuz. Ancak teslimat gecikmesi durumunda bütün planınız alt üst olabilir. Ekstra otel masrafı ,gıda masrafı gibi sizi zora sokacak ödemeler meydana gelebilir. Bir firma olarak söz verdiğimiz tarihte ne olursa olsun eşyalarınızı teslim ediyoruz. Yeter ki kaza bela olmasın .

adana şehirler arası nakliyat
Adana şehirler arası nakliyat

Şahin Ekspres İle Taşınmanın Avantajları

Adana şehirler arası nakliyat sektörü pek çok istenmeyen olaya tanıklık etmiştir. İnternet ortamında pek çok komisyoncu ve hatta dolandırıcı firma mevcuttur maalesef. Adana şehirler arası nakliye firması olmayan firmaların bile google da web sayfalarını görebilirsiniz. Bu konuda çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Adana evden eve nakliyat için mutlaka Adana da ofisi olan ciddi firmalar ile görüşün.

Şahin Ekspres yeri ve ofisi belli olan Adana’nın yerli şehirler arası nakliyat firmasıdır. İstediğiniz,zaman bizi ziyaret edebilirsiniz. Bir her işimizin arkasındayız. Araçlarımız yenidir. Elemanlarımız tecrübelidir. Verdiğimiz sözlerin hepsini tutarız. İşleri 3. taraf kişilere paslamayız.Kendi öz mal araçlarımız ile şehirler arası taşımacılık hizmeti veririz. Sözleşme ve sigorta gibi evrakların tamamınız size teslim ederiz.

Eşyaları Sigorta Yapıyormusunuz ?

Evet şehirler arası nakliyat için sigortalı taşımacılık yapıyoruz.

Kaç Günde Teslimat Yapılıyor ?

Türkiye’nin en uzak köşesine dahi 72 saat içinde teslimat yapıyoruz. Ekspres özel hizmet alırsanız 36 saat içinde teslim ederiz.

Adana Ankara Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Ankara ev taşıma fiyatları asansörlü olarak 4500 ₺ deb başlar. Eşya az ise ve ya çok ise değişebilir.

Adana İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Adana İstanbul ev taşıma fiyatları 2+1 5000₺ 3+1 6000₺ 4+1 7000 ₺ ortalama fiyatlardır. Pazarlık payı vardır.

Adana İzmir Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana İzmir ev taşıma fiyatları 2+1 ve 3+1 olmak üzere ortalama 6000 ₺ dir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Adana Mersin Nakliye Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Mersin nakliye fiyatları taşınacak eşya ve ya yükün cinsine göre 1500-3500 ₺ arası değişir.

Adana Bursa Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Bursa ev taşıma fiyatları 4000₺ taban fiyat ve eşya artarsa kat yükselirse değişir.

Adana Konya Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Konya ev taşıma fiyatları 3000-4000₺ arası değişir. Teklif için bize ulaşın

Adana Diyarbakır Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Diyarbakır ev taşıma fiyatı 5000₺

Adana Mardin Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Mardin ev taşıma fiyatları 4000-5000₺arası bilgi için arayın

Adana Urfa Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Urfa Ev Taşıma Fiyatları 3500₺ 4500₺ arası detaylar için hemen arayın

Adana Malatya Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Malatya ev taşıma 4000₺

Adana Bingöl Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Adana Bingöl arası ev taşıma fiyatları ortalama 4500₺

Adana Bitlis Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana Bitlis ev taşıma fiyatları 4500-5500₺arasıdır.