Genelde tüm sektörler öne çıkan ürünlerini fuarlarda sergiler. Ancak bu ürünlerin nakliyesi zordur. Bu durumu göz önüne alarak Adana fuar taşıma sistemini kurduk. Hemen hemen her türlü sektör ve onların ürünlerini taşıyabilecek bir alt yapımız mevcuttur. Fuar nakliye esnasında bazı ürün ve ya yükler ağır olabilir. Bunların yüklenmesi için asansör ve benzeri araçlarımız mevcuttur.

Adana fuar taşımacılık işi genelde şehirler arası yapılmaktadır. Adana fuar alanına dışardan gelen firmalar mevcuttur. Bu firmaların Adana iline ve ya dışarı illere nakliyesini yapıyoruz. Amacımız, üretkenliği güvence altına alarak ve kesinti süresini azaltarak müşterimizin temel işindeki kesintileri en aza indirmek değil, aynı zamanda Zamanında ve Bütçede olacak şekilde tasarlanmış bir süreç sağlamaktır. Müşterimizin hedeflerini anlamak için Fuar Taşma Öncesi süreci boyunca dinler, gözlemler ve öğreniriz. Bunu yaparak, yenilikçi, organize bir çözüme dayalı ticari bir taşıma planı oluşturarak, müşterimizin hedeflerini ve değerlerini kanıtlanmış yöntemlerimizle uyumlu hale getirebiliriz; müşterinin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

Adana Fuar Taşıma

Bir müşterinin ticari olarak taşınmasının bir “Devam Eden Çalışma” olduğunu anlıyoruz, bu nedenle beklentileri aşarak Müşteri Memnuniyeti hedefimize ulaşmak için süreç boyunca dinlemeye, ayarlamalar yapmaya ve değişiklikleri iletmeye devam ediyoruz!

Tam hizmet veren Adana Fuar Taşıma Departmanımız, boyut ve kapsam ne olursa olsun yeniden yerleştirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlık ve kaynakları sunar. Bugün arayın veya işletmenizin yeniden yerleştirilmesi için zorunlu olmayan bir danışmanlık planlamak için çevrimiçi bir talepte bulunun.