Adana Askılı tekstil taşıma şirketi olarak uygun araç ve ekipmanımız mevcuttur. Şehir içinde ve şehirler arasında tekstil malzemelerinizin taşınması için profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Askılı Tekstil Taşıma Bilgilendirme

Giyim mağazalarının fuar alanlarına sergilemek istedikleri ürünleri taşıyoruz. Giyim fabrikalarının il dışına sevk etmek istedikleri ürünleri her hangi bir zarar gelmeden askılı araçlarımız ile taşıyoruz.

Askılı Tekstil Taşıma

Adana Askılı Tekstil Nakliyesi Fiyatları

Adana askılı tekstil taşıma ve nakliye fiyatlarını mesafeye ve ürünlerin araç da kapladığı yere göre belirliyoruz. İster komple araç kiralayabilir isterseniz parça olarak tekstil ürünlerinizi taşıyabiliriz. Fuar nakliyat işinde olduğu gibi tekstil ürünü taşımacılığında da sigortalı taşımacılık uyguluyoruz. Özellikle şehirler arası nakliyat için olmaz sa olmazlardan olan bu sistemi tüm taşıma işlerinde yapıyoruz.

adana askılı tekstil taşıma
Adana tekstil taşıma

Firmamızın titiz tekstil taşıma sisteminde ürünleriniz asla kırışmaz ve ya kirlenmez. Bu konuda her türlü garantiyi verebiliriz. Tekstil nakliye araçlarımızın hepsi kapalı kasa olarak dizayn edilmiştir. Yükleme sonrası araç kapıları mühürlenir ve yolda açılması kesinlikle yasaktır. Tüm ürünleriniz sayılarak teslim alını ve sayılarak teslim edilir. Sizde 20 Yıllık Adana tekstil taşıma tecrübemizden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşın.