Adana Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliyat sektörünün olmaz ise olmazlarından olan Adana asansörlü taşımacılık araçları çağın en faydalı taşıma araçlarıdır. Adana evden eve nakliyat adana nakliye firmaları fiyatları ücreti daha az olmasında asansörlerin büyük payı vardır. Asansörlü Evden eve nakliyat araçları 20 elemanın gün boyu taşıyamayacağı eşyayı 2 saat içinde taşır. Firma seçerken asansörü olan firmaları tercih etmeniz işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Adana Asansörlü Taşımacılık

Resimde görüldüğü gibi asansörlü taşımacılık binaların dış cephesine kurulan bir raylı sistem ile yapılır. Eşyalarınız merdiven boşluklarını hiç görmez ve dolayısı ile zarar da görmez

Adana Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

İlimizde Adana evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık fiyatları kat ve eşya durumuna göre değişir. Örneğin ; 3+1 eviniz 5.kat dan alınıp 7. kata taşınacak ise bunun fiyatı şu an için 1400 ₺ dir. 5,kat dan alınan eviniz 10. kat üzeri taşınır ise fiyat artar. Hatta 15. kat üzeri taşınacak ise daha da artar. Her iki taraf Adana asansörlü taşımacılık 15. kat üzeri ise fiyatlar 2000₺ gibi rakamları belki de daha fazlasını tutar.

Adana Asansörlü Taşımacılık

Adana asansörlü nakliyat ile hızlı ve güvenli taşınabilirsiniz. Eşyalar ambalajlı taşımacılık ve aynı zamanda asansörlü taşımacılık ile taşınırsa zarar görme riski o olarak görülebilir. Ev taşıma haricinde diğer taşıma işleriniz için Adana asansör kiralama hizmetimiz de mevcutur. Şehir içi nakliyat aşamalarının tamamında katlar 2. kat üzeri ise asansör kullanıyoruz.

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır ?

Asansörlü taşıma apartmanların dış cephesine kurulan bir raylı platform ile yapılır. Bu platform üzerinde bir tür yukarı aşağı giden sepet vardır. Eşya ve yükler bu sepete koyularak evden araca ve ya araçdan direk eve çıkarılır. Resimde görüldüğü gibi.

Balkon ve Pencerelerde Demir Şebeke Var Asansör Kurulurmu ?

Burada yanlış bir anlama var. Bu tür yerlere asansör kurulur. Ancak balkon veya pencerede bulunan demir şebekeleri kestirmeniz gerekir. Bunu evden eve nakliyat firmaları yapmaz kendiniz yaptırmalısınz.

Yağışlı Havalarda Asansör Kurulurmu ?

Aşırı yağışlı havalarda asansör kurmak tehlikelidir. Hemde eşyalarınız ıslanır.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Asansörlü taşımacılık fiyatları yeni ve eski evin bulunduğu katlar hesaplanarak belirlenir.