Adana Ambalajlı Taşımacılık

Ev eşyası taşımada en önemli konu ambalajlama işlemidir. Şahin Ekspres Adana ambalajlı taşımacılık konusunda en tecrübeli firmalardan dır. Eşyalarınızı kısa mesafede dahi paketli taşımacılık kapsamında taşıyoruz. Yüksek katlara taşıma yapılırken hem paketli hem de Adana asansörlü taşımacılık araçlarımız ile taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmesi imkansızdır. İyi bir evden eve taşıma şirketi eşyaları ambalajlı evden eve taşımacılık kapsamında taşıması gerektiğini bilir. Paketlenmeyen eşyaların sağa sola değmesi ve zarar görmesi muhtemeldir.

Adana Ambalajlı Taşımacılık

Şehir İçi Ambalajlı Taşımacılık

Eşya ambalajlamasında şehir içi ve ya şehirler arası diye bir ayrım olmamalıdır. 10 metrelik mesafede bile paketlenmeyen eşyalar zarar görebilir. Bu yüzden Adana Şehir içi nakliyat esnasında bile eşyalar muntazam ambalajlanır. Şahin Ekspres olarak ambalajlamadan eşya taşımak firma elemanlarımıza yasaklanmıştır. Sarılması gereken tüm eşyalar paketlenmelidir.

Şehirler Arası Ambalajlı Taşımacılık

Şehir içi gösterilen özen şehirler arası ambalajlı taşımacılık içinde aynen gösterilir. Firmamız Adana şehirler arası nakliyat hizmetinde tüm eşyalarınızı profesyonel olarak paketler. Bu kısımda mesafe uzak olduğundan eşyaların araca istif edilmesi de büyük önem taşır. Ağır parçalar alta hafif ve kırılgan olanlar ise üste koyulacak şekilde istif yapılır. Adana Şahin evden eve nakliyat firmamız 20 yıldan fazla bir süredir profesyonel ambalajlı taşımacılık hizmeti verir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyaları Hangi Malzeme İle Amabalajlıyorsunuz?

Eşyalarınızı baloncuklu naylon ile paketliyoruz. Halk arasında pıt pıylı naylon da denilen kalın ve korunaklı malzeme ile ambalajlıyoruz. Resimde görüldüğü gibi.

Koltuk Takımını Ambalajlıyormusunuz ?

Evet koltuk takımı ve benzer oturma gruplarını ambalajlıyoruz.

Mobilyaları Ambalajlıyormusunuz ?

mobilya ambalajlama

Elbette evinizde bulunan tüm mobilyaları çizilmemesi açısından muntazam şekilde ambalajlıyoruz.

Beyaz Eşyaları Ambalajlıyormusunuz ?

Evet evde en hassas eşyalardan olan beyaz eşyalar en iyi şekilde paketleniyor ve öyle taşınıyor.